آرموو آرموو .

آرموو

جرأت ورزي به كودكان، روش ها و آموزش ها

ابزار وجود يا جرأت ورزي به اين معني است كه فرد بتواند از حق و عقيده خود بدون تجاوز به حق و عقيده ديگران حمايت كند. اين مهارت به فرد اجازه مي دهد بدون به كار بردن هر گونه خشونت، پرخاشگري و تجاوز به حقوق ديگران، بتواند ضمن احترام به حقوق ديگران، به شيوه اي بسيار معقول، آرام، آزادانه و با اعتماد به نفس كامل، عقايد، احساسات و خواسته هاي خود را درباره ي يك موقعيت صادقانه ابراز كرده و از حقوق خود دفاع كند، بدون اينكه به شأن فردي و اجتماعي اش لطمه اي وارد شود.

 


كودكاني كه نمي توانند خواسته ها و نظرات خود را بيان كنند سرخورده خواهند شد. آن ها وقتي احساس طرد شدن يا ناراحتي و عصبانيت مي كنند، به جاي بيان احساسات و نظرات خود، كناره گيري يا پرخاشگري مي كنند. آموزش جرأت ورزي تكنيكي است كه از طريق آن افراد مي آموزند چگونه آرام باشند و در موقعيت هاي متفاوت اجتماعي، به طور مناسب و خوشايند ارتباط برقرار كنند.

 


براي آموزش قاطعيت به كودك، مي توانيم از مثال حيوان ها استفاده كنيم:

 


مرحله  اول:ماسك سه حيوان(گرگ، لاك پشت و اسب) را تهيه كرده و ابتدا در مورد ويژگي هاي هر كدام از آن ها با بچه ها صحبت كنيد.

 


به نظر شما اگر كسي لاك پشت را اذيت كند، او چه كار مي كند؟

به نظر شما اگر كسي گرگ را اذيت كند او چه كار مي كند؟

 

به نظر شما اگر كسي اسب را اذيت كند او چه كار مي كند؟

 


مرحله دوم: پيامد رفتار هر يك هر يك از اين سه حيوان را بررسي كنيد.

 


لاك پشت: از حق خود دفاع نمي كند. هميشه ناراحت است، چون همه از او سؤاستفاده مي كنند.

گرگ:همه از او مي ترسند و از او دوري مي كنند. چون دوستش ندارند، تنها مي ماند.

اسب:در عين حال كه از حق خود دفاع مي كند، به كسي آزار نمي رساند . همه دوستش دارند و دوستان زيادي دارد.

 

مرحله سوم: به كودكان آموزش مي دهيم كه رفتار ما انسان ها هم مانند اين سه حيوان است. برخي از افراد رفتاري مانند گرگ، برخي رفتاري مانند لاك پشت و برخي رفتارشان مثل اسب است.

 


۱)رفتار لاك پشتي(منفعلانه):

 

افرادي هستند كه كاملا مطيعانه رفتار مي كنند. اشخاص منفعل اغلب از تعارض و طرد شدن مي ترسند. آن ها بر اين باورند كه اگر به اندازه ي كافي با شخصي كه پرخاشگرانه رفتار مي كند، مدارا كنند، شخص پرخاشگر بالاخره به رفتارش پي خواهد برد و دست از كارش بر مي دارد. اين افراد به تمام درخواست هاي ديگران عمل مي كنند و هيچ كاري را در جهت احقاق حق خود انجام نمي دهند. افراد منفعل از تعارض اجتناب مي كنند كه اين كارشناس باعث خشنودي ديگران مي شود. عزت نفس خود را از دست مي دهند و احساس فزاينده ي خشم و آسيب را در خود جمع مي كنند.

 


۲)رفتار گرگي(پرخاشگرانه):

افراد پرخاشگر تسلط بر ديگران را از طريق واكنش هاي تند كلامي يا فيزيكي به دست مي آورند. آن ها چون پيشبيني مي كنند كه مورد حمله واقع شوند، از خود واكنش هاي پرخاشگرانه نشان مي دهند. آن ها كنترل خشم ندارند و با هر تلنگري منفجر مي شوند و رفتار هاي ناشايست از خود بروز مي دهند.

 


۳)رفتار اسبي(قاطعانه):

 

افراد قاطع بدون اينكه حقوق ديگران را پايمال كنند، از حقوق خود با رفتار مناسب و بدون پرخاشگري دفاع مي كنند. حرف هايشان غير تهاجمي و با جسارت بيان مي كنند.

 


فعاليت: هر يك از حيوان هاي زير هنگام عصبانيت و ناراحتي چه كار مي كنند؟ پيامد رفتارشان چيست؟ به نظر شما رفتار كدام يك بهتر است.

 


فعاليت: هر يك از موقعيت هاي زير را براي بچه ها نمايش دهيد تا آن ها حدس بزنند، چه نوع رفتاري است.

 


 

مثال: ممكن است در اين درس به من كمك كني؟… به من چه خودت بايد بخواني! (نشانه رفتار گرگي)

 


قدرت نه گفتن

ما به دنيا نيامديم تا آرزوها و خواسته هاي ديگران را برآورده كنيم، چرا كه گاهي نياز ها و خواسته هاي خود ما هم اهميت بسيار زيادي دارد. ما تنها تا جايي مي توانيم با ديگران همراه باشيم و رضايت آنان را به دست بياوريم كه حقوق خودمان را پايمال نكنيم و از اهداف خود دور نشويم.

 


برخي از والدين به فرزندان خود مي آموزند كه هميشه بايد به حرف بزرگ تر ها گوش كرد و هميشه حق با بزرگتر ها است. اين آموزش كاملا اشتباه است. كودك بايد ياد بگيرد كه گاهي هم به خواسته هاي ديگران  بايد نه بگويد، چون در غير اين صورت خود را تسليم هر نوع خواسته ي بيمار گونه و آزار دهنده اي كرده است.

 


راهنماي نه گفتن: براي چه كار هايي بايد نه بگوييم

 


وقتي از ما خواسته مي شود مسايلي را از والدين خود پنهان كنيم

وقتي خوراكي از طرف يك فرد ناآشنا به ما تعارف مي شود

وقتي كسي كار خطر ناك به ما پيشنهاد مي كند

 

وقتي كه از ما مي خواهند تا افراد غريبه همكاري كنيم

 


جرأت ورزي به كودكان، روش ها و آموزش ها

 


برچسب: مشاوره كودك+مشاوره روانشناسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۱:۵۰ توسط:Armoo موضوع: روانشناسي نظرات (0)

توييتر، موشكي كه سوخت ارز ديجيتال را تأمين مي كند

كساني كه سال ها است در سرمايه گذاري بر ارز هاي ديجيتال فعاليت دارند مي دانند كه توييتر نقش بسيار مهمي در علاقه مند كردن افراد به ارز هاي ديجيتال داشته است. بسياري از محققان ارز ديجيتال با پيشبيني هايشان توانستند كاربران بسيار زيادي كه در توييتر فعاليت داشتند را به سرمايه گذاري در ارز هاي ديجيتال مجاب كنند. اين نوع از ماركتينگ براي ارز هاي ديجيتال را همانند ادبيات دوره ۱۷۷۴ و كتاب هاي گوته مقايسه كردند، زيرا در آن دوران جوانان پس خواندن رمان هاي گوته مانند نقش اصلي آن رفتار مي كردند و حتي اين موضوع بر نوع لباس پوشيدنشان تأثير داشت اما قضيه به اين موضوع ختم نشد زيرا افراد بسيار زيادي از اين داستان استفاده كردند و شروع به فروش وسايلي همچون بشقاب هاي و فنجان هاي چوبي اي كه در اين رمان گفته شده بود كردند و پول بسيار زيادي به جيب زدند. نكته مهم آن است نويسندگان مي توانند نقش اساسي را در روند بازاريابي يك محصول داشته باشند.

 


چرا توييتر؟

 

همانطور كه مي دانيم تنها شبكه اجتماعي كه هر فرد مي تواند راجع به مواضيع مختلف به گفتگو بپردازد شبكه اجتماعي توييتر است. افرادي كه در اين شبكه اجتماعي حضور دارند با افرادي كه در اينستاگرام و فيس بوك فعاليت دارند بسيار متفاوت هستند. افراد فعال در شبكه اجتماعي توييتر يا نويسنده هستند و يا خواننده هايي كه حوصله خواندن دارند. تمام تحليلگران معروف ارز هاي ديجيتال در توييتر فعاليت دارند و با نوشته هاي خود توانستند كاربران بسيار زيادي را به خود جلب كنند.

 


به پيشبيني هاي تحليلگران چقدر مي توان اطمينان كرد؟

 

تحليلگران معروف زيادي در توييتر فعاليت دارند كه پيش بيني هايشان به حقيقت تبديل شده است. اما بايد گفت طبق استراتژي از پيش تعيين شده اي گروه ها يا همان قبيله هاي مختلف ارز ديجيتال سعي بر تخريب يكديگر دارند به طور مثال تحليلگري كه در قبيله بيت كوين است با نوشته هايش سعي بر تخريب بيت كوين كش دارد. و يا قبيله اتريوم در حال جنگ با قبايل EOS ، Tron و Tezos است. ولد كاسته با “رهبري انديشه حقوقي” غير متا و ترولينگ خود، صورت مجرد توانسته است ريسك هاي بازار ديجيتال و آماري تقريبا دقيق درباره سقوط ارزشي و يا صعود آن ارائه دهد.

 


تحليل گران معروف ارز هاي ديجيتال در توييتر

 

جان مك آفي است كه با پش بيني هاي ديوانه كننده اي كه در توييتر خود منتشر ميكند بسيار شهرت پيدا كرده است او پيشبيني كرده بود كه در سال ۲۰۲۰ قيمت بيت كوين به پانصد هزار دلار خواهد رسيد اما همانطور كه مي دانيد در اويل سال ۲۰۲۰ سقوط بسيار غافل گير كننده اي به تمام ارز هاي ديجيتال وارد شد و قيمت بيت كوين را به كانال ۵۰۰۰ دلار رساند. بايد ديد كه آيا تا پايان سال و بعد از گذراندن هاوينگ كه در ارديبهشت اجرا مي شود آيا پيش بيني مك آفي درست از آب در مي آيد.

 


پاتا(pata) كه فعاليت هاي قديمش را با نام مستعار crypToBanger مي داد نيز يكي ديگر از تحليگران ارز ديجيتال در توييتر است او مدتي در توييتر معامله گر بدنامي بود. اما در حقيقت پاتو توانسته است با فرصت هاي فوق العاده خريد و سرمايه گذاري را به افراد نشان دهد.

 


نبراسكان گونه (NebraskanGoone) يكي از كار آفرينان ارز ديجيتال و از جمله تحليگران فعال در توييتر است. او اغلب نمودار هاي تحليلي بسيار جالبي را براي كابران به اشتراك مي گذارد.

 


 

FlibFlib با فعاليت مستمر در توييتر و كانال تلگرامي خود توانسته است توسط كابران محبوب شناخته شود و تحليل هايش بازده بسيار زيادي داشته باشد. او همچنين به عنوان جايزه هر هفته يكي از گزارشات كابران را در بازنشر مي كند.

 


كلام آخر:

 

اگر يكي از علاقه مندان ارز هاي ديجيتال هستيد توصيه مي كنيم اين توييت ها را جدي بگيريد اما تحليلگران مشهور اين صنعت را دنبال كنيد تا خدايي ناكرده ضرر آنچناني نبينيد. بايد گفت هيچكس نمي تواند پيشبيني دقيقي بر آينده ارز هاي ديجيتال داشته باشد و اين كاملا طبيعي است زيرا هنوز ماشين زمان ساخته نشده است.

 


توييتر، موشكي كه سوخت ارز ديجيتال را تأمين مي كند


برچسب: مشاوره ارز ديجيتال، ارز ديجيتال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۶:۵۰ توسط:Armoo موضوع: سرمايه گذاري نظرات (0)

۶ سؤال از اريك فينمن، ميليونر نوجوان بيت كوين

هر هفته كمپاني metal pay از كاربران خود مي خواهد از يك شخص معروف در زمينه ارز هاي ديجيتال سؤالاتي بپرسند، مديران اين كمپاني با حذف بخش سؤالات شخصي، مهمترين سؤالات را انتخاب مي كنند تا از آن فرد بپرسند و جواب آن را در قالب مقاله براي افراد علاقه مند به ارز هاي ديجيتال منتشر مي كنند. در اين مقاله از آرموو  نگاهي داريم به سؤالاتي كه اين كمپاني از اريك فينمن، كارآفرين و سرمايه گذار ۲۱ ساله مستقر در واشنگتن داشته است. اريك با سرمايه گذاري ۱۰۰۰ دلاري در بيت كوين در سال ۲۰۱۱ ، اولين قدم خود را به سمت ارز هاي ديجيتال برداشت. او در سن ۱۸ سالگي به جوانترين ميليونر Bitcoin در جهان تبديل شد و به عنوان نوجوان تأثيرگذار مجله TIME شناخته شد.

 


۱)سخت ترين چالشي كه در صنعت ارز ديجيتال با آن رو به رو بوده ايد چيست؟

من در دنياي فناوري با افراد خلاق زيادي آشنا شده ام. متأسفانه، هنوز يك سري از سرمايه گذاران قديمي بسيار برجسته وجود دارد كه در برابر تغيير مقاومت دارند. در ارز هاي رمز نگاري شده مي بينيد كه افرادي در روشهاي قديمي خود گير كرده اند و از سازگاري با روش هاي جديد و استفاده از تكنولوژي هاي روز خود داري مي كنند. شما مي توانيد تمام تلاش خود را بكنيد تا مردم از عقايد عقب مانده خود دور شوند، اما اغلب آنها مسير قبلي خود را پيش مي گيرند. اين افراد باعث آسيب در روند ارز هاي ديجيتال مي شوند و چالش هاي زيادي را ايجاد مي كنند با وجود اين، من اطمينان دارم كه خلاق ترين افراد در پايان پيروز خواهند شد.

 


۲)جالب ترين مكاني كه تاكنون بازديد كرده ايد چيست و چرا؟

 

در سرتاسر جهان مكان هاي زيباي زيادي از مناطق روستايي تا شهري وجود دارد، اما يكي از مكانهايي كه در ذهنم ماندگار شده است سنگاپور است. در سنگاپور همه مردم به فكر آينده هستند و مي خواهند از ابزار هايي استفاده كنند كه مسير رو به پيشرفتي داشته باشد، برايم جالب بود ديدن افرادي كه به ارز هاي ديجيتال علاقه زيادي داشتند و متمايل به سرمايه گذاري در آن بودند.

 


۳)گنجايش در صنعت بلاك چين براي شما چه معنايي دارد؟

 

از ابتدا، ارز هاي ديجيتال افرادي كه سرمايه گذاري زيادي مي كنند در بخش افراد تازه وارد را از دور خارج كنند تا خودشان در اولويت باشند. هر چه ميزان گنجايش در بلاك چين دستخوش تغيير شود افراد بيشتري وارد اين صنعت مي شوند و سرمايه گذاري تنها به تعداد محدودي از افراد خلاصه نخواهد شد.

 


۴) اگر قرار بود امروز با ۵ ميليون دلار دارايي بازنشسته شويد، براي آينده خود چه مي كرديد؟

 

اگه بخوام صادق باشم بايد بگويم برايم خيلي خسته كننده است. نمي دانم شايد ورزش اسكي روي آب را انتخاب كنم يا موسيقي گوش كنم. در هر صورت دنياي ارز هاي ديجيتال مي تواند دنيا را در آينده تغيير دهد و من مي خواهم سرمايه گذاري در آن را ادامه دهم.

 


۵)دوست داشتيد در چه شغلي مشغول به كار باشيد؟

 

من دوست دارم وقت خود را براي شروع يك بنياد خيريه چند منظوره اختصاص دهم كه به افراد نيازمند كمك مي كند. و اكنون با همكاري ناسا بخشي از ثروتم را به robotic exo-skeleton اختصاص داده ام تا در مورد ربات هاي اسكلتي كه به ناتوانان جسمي كمك بزرگي مي كند تحقيقات و عمليات لازمه را انجام دهند.

 


۶)به نظر شما بزرگترين پيشرفت بلاك چين در سال ۲۰۲۰ چه خواهد بود؟

 

به نظر مي رسد  كه ويروس كرونا امسال بلاك چين را نيز تحت تأثير خود قرار دهد. ما در حال تجربه جديدي هستيم، اما به نظر من اين محاكمه جديد براي دنياي ارز هاي رمز نگاري شده است. من انتظار دارم كه تكنولوژي و كاربران در نهايت قوي تر از هميشه ظاهر شوند. در نهايت اميدوارم ساتوشي ناكاموتو(بنيان گذار ناشناس بيت كوين) از اين ويروس خطر ناك جان سالم به در برد.

 


منبع:۶ سؤال از اريك فينمن، ميليونر نوجوان بيت كوين


برچسب: مشاوره ارز ديجيتال، ارز ديجيتال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۱:۲۴ توسط:Armoo موضوع: سرمايه گذاري نظرات (0)

چه آينده اي در انتظار ارز هاي ديجيتال است؟

دغدغه تمام سرمايه گذاران بيت كوين اين است آيا قيمت بيت كوين در سال ۲۰۲۰ همانطور كه پيش بيني شده است افزايش خواهد يافت يا خير؟ طي چند روز گذشته با كاهش نا به هنگام و شوكه كننده بيت كوين و ورود آن به كانال ۵ هزار دلار اكثر سرمايه گذاران را دچار ترديد در باب افزايش قيمت بيت كوين و سابر ارز هاي ديجيتال كرده است. هيچكس نمي تواند پيش بيني دقيقي راجع به ارز ها ديجيتال داشته باشد اما بنا به گفته علمي و بنا به تجربه محققان عملكرد بلاك چين در يك دهه اخير تغييرات زيادي را خواهد كرد. افزايش سختي استخراج كه بر روند استخراج بيت كوين را بسيار كند تأثر بسيار زيادي مي گذارد از عواملي كه به طور حتم قيمت بيت كوين را افزايش خواهد داد.

 


تغييرات بلاك چين در سال ۲۰۲۰

 

به طور خلاصه بايد گفت طي يك دهه آينده ما شاهد بلاك چيني هستيم كه مقياس پذيرتر باشد و ويژگي حريم شخصي بيشتري دارد. با پيشرفت تكنولوژي در چند سال آينده مردم ارز هاي ديجيتال را بيشتر استفاده خواهند كرد و پلتفرمي كه داراي حريم شخصي و ايمني بيشتر باشد از اهميت بالايي بر خوردار است، به همين خاطر ممكن است در سال هاي آينده بانك هاي دولتي و مؤسسات وارد بازار ارز هاي ديجيتال شوند.

 


مقياس پذيري و حريم خصوصي

در سال ۲۰۲۰، بسياري از محققان معتقدند كه دو راه حل براي پيشرفت لايه ها به وجود خواهد آمد يا زنجيره هاي جديدي ظاهر مي شوند كه توان معامله را با چندين مرتبه افزايش مي دهد. هنگامي كه بلاك چين با چندين دستورالعمل مقياس پذيري بيشتري پيدا كند، مي بينيم كه برنامه هاي جديد براي ارز هاي ديجيتال به وجود مي ايد كه موجب توسعه هر چه بيشتر ارز هاي ديجيتال مي شود. بلاك چين به طور بايد روند ايمني سازي و حريم خصوصي را بيشتر تقوت كند تا كاربران با اطمينان بيشتري دارايي خود را در آن مبادله كنند.

 


به گفته برايان آرمسترانگ در سال ۲۰۲۰ اتفاق زيادي در ارز هاي ديجيتال رخ خواهد داد كه قابل توجه ترين پيش بيني هاي وي شامل موارد زير است:

 


۱)استفاده از پهن باند جايگزين مودم هاي ۵۶k ، يك راه حل مقياس پذير براي پشتيباني از روش هاي جديد ارز هاي رمز نكاري شده است كه تا سال ۲۰۳۰ حدود يك ميليارد كاربر را مي تواند جذب كند.

 


۲)يكي از شبكه هاي غالب، يك راه حل حفظ حريم خصوصي را جايگزين خواهد كرد، و فرايند فعلي تكميل معامله را با تكنولوژي بيشتري ارائه خواهد داد، دقيقاً مانند HTTPS كه HTTP را براي مرور اينترنت و ارتباطات ضروري كرده است.

 


۳)شركت هاي(استارت آپ ها) نوپا عواملي هستند كه در زمينه ارز هاي ديجيتال با پيشرفت زيادي رو به رو خواهند شد و دستاورد هاي بسياري را به همراه خوهند داشت.

 


 

۴)صرافي هاي غير متمركز dApps و حتي DEX به كاربران اجازه مي دهد تا بطور مستقيم از كيف پول هاي خود تراكنش هاي شان را انجام دهند و اين مورد مي تواند اطمينان كاربران را بيشتر كند. روند رو به رشد اين نوع صرافي هاي غير متمركز در آينده بيشتر خواهد بود.

 


منبع:چه آينده اي در انتظار ارز هاي ديجيتال است؟


برچسب: مشاوره ارز ديجيتال، ارز ديجيتال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۹:۳۱ توسط:Armoo موضوع: سرمايه گذاري نظرات (0)

تأثير ويروس كرونا بر بازار هاي مالي و اقتصادي

اين بيماري مرموز با شيوع سريع خود تقريبا تمام جهان را با خود درگير كرده است و باعث آشفتگي در بازار بورس سهام شده است. هفته گذشته وال استريت بدترين روز خود در يك دهه اخير را پشت سر گذاشت. اين ويروس اقتصاد جهاني را دچار تزلزل كرده است كه به عقيده محققان تا مدتي اين روند ادامه خواهد داشت. سقوط نفت نيز يكي از مواردي بود كه در پي شيوع ويروس كرونا اتفاق افتاد و اختلافاتي را ميان كشور هاي روسيه و عربستان ايجاد كرد. اين ويروس مي تواند عرضه جهاني كالا را مختل كند، و اين باعث مي شود كه شركت ها و كارخانه هايي كه در امر صادرات و واردات بودند ضرر هاي زيادي را متحمل شوند، همچنين مي تواند كارگران را از كار بيكار كند و در نتيجه نيروي كار كاهش پيدا مي كند و از طرف ديگر تقاضا براي محصولات و خدمات كند مي شود.

 


مدير عامل مديريت صندوق بين المللي پول، كريستالينا جورجيووا مي گويد شيوع اين بيماري يك”بلاتكليفي ترين” جهاني را در پي دارد.

 

 


 

اختلالات اقتصادي ناشي از ويروس، افزايش عدم اطمينان در ارزيابي هاي نوسانات در بازارهاي مالي منعكس مي شود. در حالي كه عمق تأثير كروناويروس بر اقتصاد تا حدودي غير قابل پيشبيني است، اما واضح است كه روند نابساماني در انتظار كل دنيا است. بنابراين، سياستگذاران بايد فوراً اقدامات بسياري را براي برطرف كردن هرگونه پيامد اقتصادي ناشي از ويروس انجام دهند.

 


روند نزولي ارز هاي ديجيتال

 

قيمت بيت كوين در دو روز گذشته حدود ۴۰ درصد كاهش پيدا كرده است و يك روند نزولي كابوس وارانه را در پيش گرفته است كه سرمايه گذاران اين ارز را بسيار نگران و نااميد كرده. اما علت اين روند چيست؟ شيوع ويروس خطرناك كرونا تمام بازار هاي جهاني را با روند نزولي رو به رو كرده است از بورس تا قيمت طلاي جهاني و ارز هاي ديجيتال دچار سقوط و يا بهتر بگوييم سكته شده اند. به طرز باور نكردني اي در چند دقيقه قيمت بيت كوين به كانال ۳ هزار دلار رسيد و سرمايه گذاران را دچار بهت كرد.

 


آسيب هايي كه كرونا ويروس بر تجارت بين المللي مي گذارد

 

كرونا ويروس مستقيماً ضررهاي اقتصادي را از طريق زنجيره هاي تأمين، تقاضا و بازارهاي مالي شكل خواهد داد، و اين امر روي سرمايه گذاري در تجارت، مصرف خانگي و تجارت بين المللي تأثيرات زيادي مي گذارد. بسياري از كشور هاي كالاهاي خود را نمي توانند به فروش برسانند و اين امر آسيب هاي اقتصادي زيادي به آنان وارد مي كند. بسياري از محققان ماه march يعني اسفند تا اوايل فروردين را تلخ ترين دوران براي كارخانه هاي توليد كالا خوانده اند كه اين روندي دومينو وارانه در پي دارد و باعث اختلال در روند فروش و توليد كارخانه هاي سراسر دنيا دارد. ادامه ي اين روند باعث كاهش بودجه بانك ها و در پي آن كاهش بودجه دولت ها براي تأمين نياز هاي مردم خواهد داشت.

 


كاهش تقاضا خريد كالا از طرف مردم و ضرر كسب و كار هاي كوچك

اين ويروس باعث شده است كه مردم خريد نياز هاي اوليه خود همچون نان، ميوه جات و اقلام ديگر را بسيار كمتر از گذشته كنند و اين روند بر كسب و كار هاي كوچك همچون نانوايي ها، مغازه ها، دست فروش ها و كارگران روز مزد ضربات بزرگي را وارد كرده است. مردم به دليل ترس از قرار گرفتن در معرض ويروس از خريد برخي كالاها و استفاده از خدماتي همچون تاكسي و اتوبوس ها امتناع مي كنند.

 


كلام آخر:

 

اين بيماري با شيوع بسيار سريع خود و تأثيرات بسيار منفي اي كه در پي داشته است ضرر هاي روحي، جاني و مالي بسيار زيادي به همه افراد در جهان وارد كرده است. در اين روز هاي سخت بيشتر از قبل به يكديگر كمك كنيم و به لحاظ پرداخت چك، اجاره خانه يا مغازه و موارد بسيار زياد ديگر ياري رسان هم وطنان خود باشيم.

 


منبع:تأثير ويروس كرونا بر بازار هاي مالي و اقتصادي


برچسب: مشاور سرمايه گذاري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۹:۲۶ توسط:Armoo موضوع: سرمايه گذاري نظرات (0)

تحليل بازار با استفاده از تقاطع طلايي

تقاطع طلايي golden cross الگوي نمودار هاي شمعي است كه به معناي يك سيگنال صعودي مي باشد كه در آن يك ميانگين متحرك نسبتاً كوتاه مدت از يك ميانگين متحرك بلند مدت عبور مي كند. هنگامي كه تقاطع طلايي رخ مي دهد تحليل گران نويد افزايش قيمت ناگهاني را به سرمايه گذاران مي دهند. تقاطع طلايي يك الگوي نمودار فني است كه نشان دهنده پتانسيل معامله گري يك مجموعه بزرگ است. اين تقاطع در نمودار ظاهر مي شود كه ميانگين حركت كوتاه مدت سهام از ميانگين دراز مدت حركت خود عبور كند. تقاطع طلايي را مي توان با تقاطع مرگ در تضاد قرار داد زيرا تقاطع مرگ نشان دهنده روند نزولي در نمودارهاي سرمايه گذاري است.

 


تقاطع طلايي نشان دهنده چيست؟

سه مرحله تا رسيدن به تقاطع طلايي وجود دارد. مرحله اول مستلزم آن است كه روند نزولي در نهايت با فروپاشي فروش پايين مي رود. در مرحله دوم، ميانگين متحرك كوتاهتر يك تقاطع را از طريق ميانگين متحرك بزرگتر تشكيل مي دهد تا  دو خط نمودار در يك نقطه يكيديگر را بشكنند و روند معكوس ايجاد شود. مرحله آخر ادامه صعود و روند رو به افزايش قيمت ها است. متداول ترين ميانگين حركت در حالت ميانگين ۵۰ و ۲۰۰ دوره حركت است كه مي تواند بين يك روز يا يك هفته و يا بيشتر به وجود آيد.

 


مزاياي اطلاع از تقاطع طلايي در بهبود روند معامله گري:

هنگام نوسانات بازار، شما را متوجه روند صعودي و يا نزولي مي كند

درك درست از روند معاملاتي كه در حال انجام است

تحليل به موقع و عملكرد سريع پس از مشاهده نمودار

 

تعيين استراتژي رو به رشد براي معامله هاي پيش رو

 


محدوديت ها و معايب تقاطع طلايي

همه شاخص ها  معايبي دارند و هيچ شاخصي قادر به پيش بيني آينده نيست. بسياري از اوقات، يك تقاطع طلايي مشاهده شده سيگنال نادرست توليد مي كند و يك معامله گر مي تواند خود را در مشكل بزرگي بياندازد. بهتر است قبل از هر تصميمي با مشاوران سرمايه گذاري تماس بگيريد و بعد دست به اقدامات لازمه بزنيد.

 


تعريف تقاطع مرگ death cross

 

برعكس يك حركت متقاطع متوسط ​​حركت نزولي مشابه تقاطع مرگ را تشكيل مي دهد و به نظر مي رسد كه نشان دهنده ركود در بازار است. تقاطع مرگ زماني اتفاق مي افتد كه ميانگين روند كوتاه مدت پايين مي رود و از ميانگين بلند مدت عبور مي كند، و اساساً در جهت مخالف تقاطع طلايي قرار مي گيرد. تقاطع مرگ ركود اقتصادي در ۱۹۲۹ ، ۱۹۳۸ ، ۱۹۷۴ و ۲۰۰۸ را نشان داده بود.

 


منبع:تحليل بازار با استفاده از تقاطع طلايي


برچسب: مشاوره ارز ديجيتال، ارز ديجيتال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۴:۵۴ توسط:Armoo موضوع: سرمايه گذاري نظرات (0)

سختي استخراج بيت كوين ۶.۸ درصد افزايش پيدا كرد

افزايش سختي استخراج بيت كوين به چه معنا است؟ افزايش سختي استخراج بدين معنا است كه دستگاه هاي استخراج براي حل معادله هر بلاك زمان بيشتري را در نظر مي گيرند و مراحل استخراج را هر دو هفته مجددا تكرار مي كنند. اين بدان معناست كه هرچه معدنكاران بيشتري به ميزان هش شبكه اضافه مي كنند، سختي PoW افزايش مي يابد و پيدا كردن سكه براي بلاك جديد مشكل تر مي شود. سختي استخراج باعث كاهش پاداش استخراج و كاهش سودهي به معدنكاران يا همان استخراج كنندگان مي شود.

 


ارتباط نرخ هش با افزايش سختي استخراج

 

نرخ هش را به عنوان سرعتي كه يك دستگاه استخراج در حل معادلات بلوك ها دارد تعريف كرد. دستگاه هاي استخراج بايد هزاران يا ميليون ها حدس را در هر ثانيه براي يافتن پاسخ مناسب و حل معادله بيان كنند. با توجه به اينكه يافتن عدد  Nonce يك بازي شانسي است، احتمال رسيدن به نرخ هش بسيار كم است. نرخ هش بيت كوين در حال حاضر ۱۲۱،۶۳۷،۶۶۶ هش تورا است. با افزايش نرخ هش رسيدن به پاداش يا همان سكه براي هر استخراج كننده سريع تر مي شود. اما با تنظيم سختي استخراج در شبكه با سخت‌تر كردن اين فرايند به ماينرها كمك مي‌كند كه حل معادلات بلاك و پاداش استخراج روي همان زمان قبلي يعني حدود ۱۰ دقيقه باقي بماند.

 


افزايش سختي استخراج چه پيامدي دارد؟

افزايش سختي استخراج مي تواند نشانه مثبتي براي سرمايه گذاران باشد. زيرا اين افزايش باعث مي شود توليد بيت كوين با كاهش رو به رو شده و قيمت هر بيت كوين به مقدار بسيار زيادي بالا رود. بسياري از محققان با پيشبيني قيمت روز افزون بيت كوين در سال هاي آينده فروش اين ارز ديجيتال در حال حاضر را يك حماقت مي دانند.

 


 

اگرچه معدن به عنوان يك سرمايه گذاري پر سود است كه معدنكارهاي قديمي را بيشتر به سود مي رساند و معدنكارهاي تازه وارد را از كمتر، اما باز هم با اين پيشبيني هاي انجام شده انگيزه بيشتري براي استخراج كنندگان ايجاد مي كند، حتي اگر ميزان پاداش كمتر باشد اما ارزش بيشتري دارند.

 


منبع:سختي استخراج بيت كوين ۶.۸ درصد افزايش پيدا كرد


برچسب: مشاوره ارز ديجيتال، ارز ديجيتال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۶:۴۸ توسط:Armoo موضوع: سرمايه گذاري نظرات (0)

۵ روش براي كسب در آمد از ارزهاي ديجيتال

ممكن است در ابتدا سرمايه گذاري كسب درآمد با ارز هاي ديجيتال ترسناك به نظر برسد، با اين وجود روش هاي مناسبي وجود دارد كه از طريق آن مي توان از رونق ارز هاي ديجيتال سود برد. بازار ارز هاي ديجيتال در حال رونق گرفتن گرچه گاهي با نوساناتي روبه رو شده اما در سرمايه گذاري طولاني مدت هميشه پر سود بوده است.

 


اين بازار مكاني است كه تنها در نيمي از ثانيه مي تواند افرد را ثروتمند و يا ورشكسته كند. كسب درآمد با ارز ديجيتال در ابتدا بسيار ترسناك به نظر مي رسد  به خصوص اكنون كه بيشتر از هميشه دولت ها و كل صنايع در اين بازار مشاركت مي كنند. با اين حال، روش هاي مناسبي وجود دارد كه از طريق آن مي توان از رونق ارز هاي ديجيتال سود برد.

 


۱)تجارت ارز ديجيتال به صورت مستقيم

 

تجارت ارز  ديجيتال در حقيقت راهي مطمئن براي به دست آوردن مقدار قابل توجهي پول با حداقل تلاش است. بايد در نظر داشت كه اين مقدار اين تجارت ميزان ريسك پذيري بالايي را مي طلبد و افرادي كه وارد آن مي شوند بايد از قبل با خطر پذيري و نوسانات اين بازار آشنايي داشته باشند. اما نكته اصلي خريد ارزهاي رمزپايه زماني است كه قيمتها پايين آمده و آن را به فروش مي رسانند كه قيمتها را در اوج خود نگه دارند. به همين دليل است كه صرف مقدار زيادي از وقت و انرژي براي يادگيري نحوه تجارت و برخي از اطلاعات مهم براي دستيابي به يك استراتژي تجاري موفق ارز ديجيتال بسيار مهم است.

 


۲)استخراج ارز ديجيتال

 

بيشتر سرمايه گذاران معدن را به عنوان بارش سكه از آسمان مي دانند. تبديل شدن به يك معدنچي(استخراج كننده) ارز ديجيتال بدين معني است كه شما مجموعه اي پيچيده از معادلات رياضي را به وسيله دستگاه حل و سپس آن را به شبكه blockchain اضافه مي كنيد. بنابراين، به راحتي مي توان گفت كه استخراج بيت كوين براي بسياري از سرمايه گذاران جذابيت بيشتري دارد، زيرا پاداش كار خود را پس از انجام مراحل كه در بالا ذكر شد به صورت مستقيم به دست مي آورند. بايد گفت مرحله استخراج با دستگاه يا بدون دستگاه نيازمند استراتژي اي است تا شما را زودتر به سوددهي برساند. اگر تازه وارد هستيد شما هنوز هم مي توانيد به استخرهاي استخراج بيت كوين بپيونديد تا تلاشهاي استخراج بيت كوين خود را براي پتانسيل درآمدزايي خود به حداكثر برسانيد.

 


۳)پرداخت ارز ديجيتال در ازاي خريد كالا يا خدمات(اگر شما يك تاجر هستيد)

 

اگر يك تاجر هستيد، مي توانيد در ازاي سكه هاي ارز ديجيتال، محصولات يا خدمات بفروشيد. برخي از صنايع مانند تجارت الكترونيكي يا حتي دارندگان مشاغل كوچك مي توانند از اين روش براي بدست آوردن ارز ديجيتال كمك بگيرند. همچنين سكه هاي رمزپايه به طور خودكار به كيف پول ديجيتالي اين افراد منتقل مي شود. Bitpay يكي از بزرگترين ارائه دهندگان پرداخت رمزنگاري است كه به كاربران خود امكان ارسال و دريافت پرداخت هاي جهاني، مديريت دارايي هاي ديجيتال را با كيف پول BitPay و تبديل دارايي هاي ديجيتال به دلار را مي دهد.

 


۴)براي شركت هاي ارز ديجيتال كار كنيد

اگر يك محتوا نويس، بازارياب ديجيتال، طراح وب، مدير محصول و موارد ديگر باشيد مي توانيد با ارائه خدمات خود به اين شركت ها در به عوان دستمزد ارز ديجيتال دريافت كنيد. با مراجعه به Coinbaseand  Binance كه برخي از معروف ترين شركت هاي جهاني ارز هاي ديجيتال هستند مي توانيد از فرصت هاي شغلي اطلاع پيدا كنيد.

 


۵)توليد محتوا در زمينه ارز ديجيتال

 

با توجه به محبوبيت ارز هاي ديجيتال تمام شركت ها و كمپاني هاي مختلف به دنبال افرادي هستند كه متن هاي فوق العاده براي آنان بنويسند. اين نوع از محتوا بايد بسيار خلاقانه و به روز باشند تا مورد توجه كاربران قرار گيرند. افراد محتوا نويس مي توانن در ازاي هر كلمه ي خلاقانه شان ارز ديجيتال دريافت كنند و وارد بازار بورس ارز هاي ديجيتال شوند.

 


منبع:۵ روش براي كسب در آمد از ارزهاي ديجيتال


برچسب: مشاوره ارز ديجيتال، ارز ديجيتال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۳:۵۵ توسط:Armoo موضوع: سرمايه گذاري نظرات (0)

قيمت بيت كوين با كاهش ۱۰ درصدي رو به رو شد

قيمت بيت كوين و ساير ارز هاي ديجيتال با افت قيمت نفت به صورت محسوسي كاهش پيدا كردند. علاوه بر اين، بيت كوين به دليل يك كلاهبرداري كه توسط شركت ارائه دهنده كيف پول PlusToken انجام شداين روند رو به كاهش را تشديد كرد.

 


يكي از دلايل اين كاهش را نيز مي توان به بيماري ويروسي كرونا نسبت داد. زيرا اين بيماري كه به اكثر كشور هاي جهان منتقل شده است توانسته شاخص بورس را در كل جهان با كاهش رو به رو كند كه همين امر تأثير مستقيمي بر روند نزولي ارز هاي ديجيتال داشته است.

 


كلاهبرداري كيف پول Plus Token

شركت ارائه دهنده‌ي خدمات كيف پول ارز ديجيتال كره‌اي با نام PlusToken به همراه تمام سكه هاي كاربرانش ناپديد شده است. اين شركت كه سوددهي هاي كلاني را براي كاربران خود در نظر گرفته بود و از اين رو وسوسه سرمايه گذاران زيادي را به خود جلب كرده بود به يك باره ناپديد شده است و ضرر مالي بسيار بزرگي را به كاربرانش وارد كرده است.

 


ارز هاي ديجيتال چه ميزان كاهش پيدا كردند؟

 

قيمت بيت كوين طي ۲۴ ساعت با ۹.۳۲٪ كاهش، اتريوم ۱۰.۴۸٪ از دست داد، Litecoin با ۱۴.۴۱٪ كاهش، XRP با ۹.۹۵٪ كاهش رو به رو شدند. نكته قابل توجه  اين است كه قيمت بيت كوين در كمتر از ۴۵ دقيقه با كاهش بسيار چشم گيري رو به رو شد. كاهش ارزشي ارز هاي ديجيتال توسط معامله گران پيش بيني شده بود، زيرا تحليلگران احتمال يك وضعيت نزولي نا پايدار را پيش بيني كرده بودند.

 


علت كاهش قيمت نفت چيست؟

 

عربستان سعودي قيمت هاي نفت خام را كاهش داده و بشكه هاي نفتي خود را براي بازار جهاني به قيمتي ارزان تر مي فروشد. در نتيجه ، استاندارد بين المللي نفت خام برنت نزديك به ۳۱٪ تا ۳۱.۰۲ دلار در هر بشكه سقوط كرده است. بهاي نفت خام حدود ۵۰ درصد كاهش يافته است كه بزرگترين سقوط از ماه فوريه سال ۲۰۱۶ است.

 


نكته مهم:

براي كساني كه افق سرمايه گذاري طولاني مدت دارند، بيت كوين با كاهش ارزشي ناپايداري رو به رو است كه به مرور اين روند تغيير خواهد كرد. بي ثباتي ناشي از شوك هاي كلان مالي به زودي از بين خواهند رفت و قيمت بيت كوين با افزايش رو به رو خواهد شد. سرمايه گذاري هاي بلند مدت در آينده ارز هاي ديجيتالي و بخش اصلي آن يعني بيت كوين يك استراتژي برنده خواهد بود.

 


 

طبق گفته CoinMarketCap ، ارزش كل رمزپايه هاي جهان در شنبه شب حدود ۲۵۱.۵ ميليارد دلار بود و بيست و چهار ساعت بعد ۲۶.۴۳ ميليارد دلار كاهش يافت.

 


منبع:قيمت بيت كوين با كاهش ۱۰ درصدي رو به رو شد


برچسب: مشاوره ارز ديجيتال، ارز ديجيتال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۳:۳۹ توسط:Armoo موضوع: سرمايه گذاري نظرات (0)

نحوه تأمين امنيت كيف پول بيت كوين

از زماني كه بيت كوين ها پس از استخراج وارد كيف پول شخصي مان مي شوند، نگراني هايي از بابت ايمني بودن كيف پول برايمان به وجود مي آيد. درست همانند يك كيف پول معمولي، شما بايد از كيف پول بيت كوين محافظت كنيد زيرا فراهم نكردن ايمني لازم براي كيف پول مي تواند به ضررتان تمام شود و دارايي تان در چند دقيقه نابود شود. شايد محافظت از يك كيف پول مجازي كمي دشوار به نظر برسد، اما اگر به درستي انجام شود قطعاً مي تواند اطمينان خاطر شما را بيشتر كند. در اين بخش از مقالات آرموو نگاهي داريم ۷ روش كه مي تواند به شما در زمينه تأمين كيف پول بيت كوين كمك كند.

 


۱)بيت كوين هاي خود را محدود به يك كيف پول نكنيد!

 

براي اينكه اين موضوع را بهتر درك كنيد به اين مثال دقت كنيد: تصور كنيد يك روز بسيار زيبا زماني كه دستگاه تان تعدادي ساتوشي استخراج كرده و شما پس از مدت ها يك صرافي معتبر پيدا كرده ايد تا تعداد زيادي از سكه هايتان را كه در كيف پول خود قرار داده ايد، به يك باره متوجه مي شويد كه رمز كيف پولتان را گم كرده ايد و يا با يك حمله سايبري كيف پولتان هك شده است. اميدواريم هيچوقت اين موارد دردناك برايتان به وجود نيايد اما به نپر منطقي است كه در قدم اول دو يا سه كيف پول براي خود درست كنيد و هميشه سكه هاي خود را بين آن ها تقسيم كنيد تا در صورت بروز اتفاق براي هر كدام از كيف پول هايتان ضرر بزرگي گريبان شما را نگيرد. بنابراين توصيه مي شود فقط چند سكه را در تلفن يا رايانه خود ذخيره كنيد كه اين هزينه خرج روزانه شما خواهد بود. بقيه بايد در مكان ديگري ايمن تر نگه داشته شوند.

 


۲)كيف پول آنلاين

 

اين يك كيف پول مبتني بر وب است كه رمز بيت كوين شما را بصورت آنلاين ذخيره مي كند. اين بدان معني است كه سكه هاي شما توسط شخصي غير از شما كنترل مي شود. علاوه بر اين، مي تواند قدرت بزرگي را در اختيار سازماني قرار دهد كه كيف پول آنلاين شما را اداره مي كند، زيرا آنها داراي رمز خصوصي كيف پول شما هستند. از طرف ديگر، داشتن كيف پول مبتني بر وب (آنلاين) براي زماني كه مي خواهيد به بيت كوين هاي خود در هر مكاني و در هر زمان دسترسي داشته باشيد، بسيار خوب است. در اينجا چند سايت مي توانيد كيف پول آنلاين براي خود بسازيد: Blockchain  Coinbase   Strongcoinاز ميان اين سه مورد، Strongcoin تنها موردي است كه به شما اين امكان را مي دهد كليدهاي خصوصي خود را قبل از ارسال آنلاين رمزگذاري كنيد، و در واقع امنيت بيشتري را نسبت به رقباي خود ارائه مي دهد.

 


۳)كيف پول را خودتان رمز نگاري كنيد

يك روش اساسي و در عين حال مهم براي محافظت از سكه هاي شما رمزگذاري كيف پول است. رمزگذاري به معناي تنظيم رمزعبور بسيار قوي (حداقل ۱۶ حرف) با حروف بزرگ، علائم نگارشي، اعداد و غيره است. همين امر مي تواند در برابر بسياري حملات سايبري از كيف پول شما محافظت كند تا ايمني كيف پولتان بيشتر شود.  قرار دادن رمز بسيار قوي با محدوديت هايي نيز رو به رو است

 


هكرها مي توانند از يك نرم افزار براي وارد كردن رمز عبور شما استفاده كنند. از اين رو حتي اگر يك رمز فوق العاده قوي نيز داشته باشيد، باز هم امكان هك شدن شما وجود دارد.

 

اگر گذرواژه خود را فراموش كرديد، امكان بازگردادن آن برايتان دشوار مي شود زيرا رمزي كه انتخاب مي كنيد سخت و پيچيده است.

 


نكاتي در مورد به خاطر سپردن رمز ورود

آن را روي كاغذ بنويسيد و آن را در مكان هايي كه گرانترين و با ارزش ترين وسابل خود را مي گذاريد قرار دهيد و سعي كنيد كسي از اين رمز آگاهي نداشته باشد.

 

سعي كنيد از اعداد و كلماتي استفاده كنيد كه حفظ و يا درك كردن آن توسط ديگران دشوار است اما برا خود شما داراي معني و مفهوم خاصي است.

 


۴)اطلاعات رمز خود را پس ساختن، كپي و در مكان هاي ايمن ذخيره كنيد

 

اين امر باعث مي شود كه اگر مواردي همچون (خرابي رايانه، دزديده شدن تلفن، فراموشي رمز عبور و غيره) رخ دهد امكان بازيابي كيف پول شما وجود داشته باشد. به ياد داشته باشيد كه نسخه پشتيباني(back up) كيف پول يك امر ضروري است و در قدم اول ساخت كيف پول بايد به طور حتم آن را رعايت كنيد.

 


از كجا بايد نسخه پشتيبان  back up تهيه كنم؟

چندين مكان امن براي ذخيره نسخه پشتيبان خود داشته باشيد. اما چرا؟ زيرا اگر فراموش كنيد اين نسخه را كجا كپي كرده ايد امكان از دست رفتن سكه هاي شما بيشتر مي شود.

 


 

به عنوان مثال ، مي توانيد از USB ، CD ، هارد ديسك ، كاغذ و غيره استفاده كنيد و سپس اين موارد را در مكان امن قرار دهيد. اين نكته مهم را بدانيد كه پس از استخراج هر سكه جديد نسخه پشتيبان خود را به روز كنيد!

 


۵)نرم افزار بيت كوين خود را مداوما به روز رساني كنيد

اگر شما  نرم افزار BTC خود را  به روز رساني نكنيد، ممكن است مستعد سرقت و هك شدن باشد. بنابراين، به نفع شماست كه آن را  مداوما به روز رساني كنيد.

 


۶)كيف پول خود را آفلاين كنيد

 

يكي از بهترين راه هايي كه مي توانيد از كيف پول خود محافظت كنيد اين است كه آن را در مكاني ذخيره كنيد كه به اينترنت وصل نشود اما چرا؟ زيرا تنها راه هك شدن كيف پول از طريق اينترنت است و اگر شما از كيف پول هاي سرد و آفلاين استفاده كنيد مي توانيد كيف پول خود را ايمن تر نگه داريد.

 


۷)كيف پول كاغذي

 

كيف پول كاغذي نيز يكي از كيف پول هاي سرد و آفلاين است كه مي تواند در جهت ايمن تر شدن سكه هاي استخراج شده كمك كند. براي ساخت كيف پول هاي كاغذي شما تصويري از ۲ كد QR دريافت مي كنيد يك كد آدرس عمومي است كه مي توانيد BTC را دريافت كنيد، ديگري يك رمز عبور خصوصي است كه مي تواند براي مبادله BTC از آن آدرس استفاده كنيد.

 


منبع:نحوه تأمين امنيت كيف پول بيت كوين


برچسب: مشاوره ارز ديجيتال، ارز ديجيتال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۵:۱۹ توسط:Armoo موضوع: سرمايه گذاري نظرات (0)