آرموو آرموو .

آرموو

چه زمانی به مشاوره درسی نیاز داریم؟

شاید تا زمانی که مشکل حادی در روند درسی خود یا فرزندمان به وجود نیاید گمان می کنیم که نیازی به مشاوره نیست و همه مشکلات را خودمان می توانیم حل کنیم. باید گفت همه ی دانش آموزان در طول دوره های تحصیلی خود، یعنی از اول ابتدایی تا دوازدهم متوسطه نیاز به راهنمایی دارند تا بتوانند مشکلات درسی را برای خود هموار تر کنند و انتخاب های درستی، در جهت رشد و پیشرفت شان انجام دهند. مشاوران درسی با ارائه روش های نوین برای رفع مشکلات درسی فرزندان شما باعث تسهیل در مفاهیم و پیشرفت در کلاس های درسی مدرسه شان می شوند.

 


       آیا به مشاوره درسی و رفع اشکال نیاز دارید؟؟؟

مشاوران تلفنی چجوری می تونن مشکلات درسی مارو حل کنن؟

ارائه برنامه ریزی دقیق برای دروس مدرسه
راهنمایی دانش آموزان برای ثبت نام در دوره ها و کلاس های تفریحی و آموزشی
ارائه روش های به روز در نوع یادگیری و خوانش دروس
راهنمایی دانش آموزان برای مدیریت وضعیت درسی شان
تصحیح نوع برخورد والدین با فرزندانشان
تبادل اطلاعات به روز شده راجع به مدارس خاص، بورسه های تحصیلی، شرکت در المپیاد ها و مزایای آن و سایر فرصت هایی که یک دانش آموز می تواند داشته باشد
جلوگیری از افت تحصیلی و نظارت بر روند نمرات و کیفیت فهم مواضیع درسی
راه کاری برای پیدا کردن نقاط ضعف و قدرت دانش آموز در زمینه یادگیری، یادداشت برداری، خلاصه برداری، استرس و اضطراب
برگزاری آزمون های شفاهی برای تفهیم دروس
رفع عقب ماندگی های درسی
ارائه منابع سؤالات امتحانی برای آشنایی دانش آموز با نوع سؤالات
آموزش، نوع ارائه و برنامه ریزی دروس به معلمان تازه کار
استرس شب امتحان!!!

بسیاری از دانش آموزان، زمانی که کتاب های درسی را مرور می کنند متوجه مشکلات خود می شوند و سؤالات زیادی ذهنشان را درگیر می کند. معمولا شب های امتحان استرس زیادی دانش آموزان را فرا می گیرد که معمولا تبعات منفی ای برای آن ها دارد و حتی می تواند باعث اضطراب والدین شان نیز بشود. با پیشرفت های زیادی که در عصر ارتباطات به وجود آمده، تنها با یک تماس با تیم مشاوره درسی و رفع اشکال در کمترین زمان ممکن می توانید برای رفع اشکالات درسی خود اقدام کنید، تمام سؤالات خودرا بپرسید و بهترین راهنمایی ها دریافت کنید. در ۲۴ ساعت شبانه روز و حتی در روز های تعطیل سال می توانید با بهترین مشاوران تحصیلی تماس بگیرید و از آن ها کمک بگیرید. با مشاوره تلفنی می توانید درک درست تری از مشکلات و معضلات تحصیلی فرزند خود پیدا کنید و بعد از آن اقدام به جلسات حضوری کنید.

با مشاوره تلفنی آرموو تمام مشکلات درسی ات رو برطرف کن!!
ما در آرموو هستیم تا یادگیری را برای دانش آموزان لذت بخش کنیم، انگیزه آنان را افزایش دهیم و اعتماد به نفسشان را با روش های خود آموز، تثبیت کنیم تا با کسب موفیقت در دروس، نگرانی و استرس و اضطراب را از دانش آموز و خانواده شان دور کرده و محیطی آرامش بخش را به آنان هدیه دهیم. ما در تلاش خواهیم بود تا در هر زمان و مکان که شما بخواهید از طریق تلفن برای رسیدن به اهداف بلند درسی و آموزشی تان در کنار شما باشیم.

 


منبع: چه زمانی به مشاوره درسی نیاز داریم؟


برچسب: مشاوره درسی، رفع اشکال درسی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۳:۲۴ توسط:Armoo موضوع: درسی و رفع اشکال نظرات (0)

ارسال نظر توسط مدیر غیرفعال شده