آرموو آرموو .

آرموو

۹ فرصت شغلی حوزه بلاک چین در سال۲۰۲۰

لازم نیست شما مهندس و یا برنامه نویس باشید تا بتوانید وارد مشاغل مربوط به حوزه بلاک چین شوید. بلاک چین چند سالی است که به یکی از محبوب ترین زمینه های کاری تبدیل شده است. در این بخش از مقالات آرموو نگاهی داریم به ۹ شغل مربوط به حوزه بلاک چین در سال ۲۰۲۰.

 


۱)مدیر محصول

این افراد تمام جنبه های طراحی و توسعه برنامه های کاربردی blockchain را در چندین تیم هدایت می کنند، و اطمینان می کنند محصولات به موقع تحویل داده شوند. تجربه برنامه نویسی عموماً مورد نیاز حرفه های مربوط به این شغل نیست، اما دانش به زبان های برنامه نویسی برای این شغل مفید است. تجارب لازمه در مورد جدول زمانی و مدیریت بودجه پروژه از لزومات این شغل است. افرادی که در این شغل فعال هستند حداقل دارای مدرک لیسانس یک رشته مرتبط با فناوری یا مدیریت دارند.

 


دامنه حقوقی این شغل ۸۵ هزار دلار تا ۱۳۰ هزار دلار است.

 


۲)تحلیل گر ریسک

تضمین رعایت مقررات ایالتی و فدرال، شغل روزانه یک تحلیلگر ریسک است. میزان تحصیلات مورد نیاز این شغل کاملاً به ویژگی های فرد بستگی دارد، اما تحلیلگران ریسک که علاقه مند به مشاغل در blockchain هستند، باید در مورد فناوری و زبان های ویژه برنامه نویسی که برای ساخت برنامه های blockchain استفاده می شوند، درک کافی داشته باشند.

 


 

دامنه حقوقی این شغل ۸۵ هزار دلار تا ۱۰۵ هزار دلار است.

 


۳)مدیر روابط عمومی

 

در درجه اول نقش ارتباطات رسانه ای، یک مدیر روابط تحلیلگر در یک شرکت blockchain به موقعیت شرکت و فناوری آن در صنعت گسترده شرکت کمک می کند. این شخص وظیفه دارد اطمینان حاصل کند که تحلیلگران صنعت از فن آوری کارفرمای خود آگاه هستند و آن را گزینه ای مناسب و مثبت برای مشتریان خود می دانند. افراد موفق در رسانه ها، روابط عمومی یا روزنامه نگاری بهترین گزینه برای این شغل هستند.

 


دامنه حقوقی این شغل ۵۰ هزار دلار تا ۱۲۵ هزار دلار است.

 


۴)مهندس نرم افزار

هر شرکتی که در زمینه blockchain سرمایه گذاری می کند، نیاز به مهندسین نرم افزار دارد. این شغل بیشترین تقاضای استخدام در بین همه شرکت های فعال در زمینه بلاک چین است. وظایف خاص با توجه به صنعت و میزان پیشرفت فناوری موجود در هر شرکت متفاوت خواهد بود. بیشتر شرکت ها به دنبال افرادی هستند که حداقل دارای مدرک دانشگاهی در رشته های علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر یا سایر مدارک مهندسی، به ویژه برای افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد این رشته ها هستند.

 


 

دامنه حقوقی این رشته از ۹۰ هزار دلار تا ۱۴۵ هزار دلار است.

۵)مشاور حقوقی

در صنعتی پر از سردرگمی قانونی و نظارتی، مسائل مربوط به حریم خصوصی و اساسنامه حمایت از مصرف کننده و همچنین درگیری های احتمالی در مورد مالکیت معنوی که برای تهیه کد و الگوریتم ها استفاده می شود نیاز به مشاور حقوقی صنعت بلاکچین را زیادتر کرده است. وکلای Blockchain نیازی به دانش برنامه نویسی ندارند، اما این وکلا باید درک عمیقی از فن آوری و فرآیندهای توسعه بلاک چین داشته باشند تا بتوانند بهتر از کارفرمایان خود در برابر مشکلات قانونی محافظت کنند.

 


 

دامنه حقوقی این شغل از ۱۰۰ هزار دلار تا ۱۹۰ هزار دلار است

 


۶) مهندس طراح وب سایت front end

تجربه برنامه نویسی برای این شغل الزامی است و مهارت های رابط  UX / UI و درک درست از آن ها مهمترین حرفه هایی است که این مهندس باید داشته باشد. زبانهای برنامه نویسی خاص بسته به شرکت و پلتفرم آن دارد، اما به طور کلی مهندسان front end بلاک چین نیاز به فن آوری های ledger و زبان های برنامه نویسی مانند JavaScript ، Angular و Redux و همچنین HTML و CSS دارند.

 


دامنه حقوقی این شغل ۷۰ هزار دلار تا  ۱۲۵ هزار دلار است.

 


۷)مدیر انجمن

بخش اصلی بازاریابی و پشتیبانی مشتری به عهده مدیران انجمن blockchain است. حضور کارفرمایان در رسانه های اجتماعی، انجمن ها و سایر رسانه های اینترنتی و همچنین تولید محتوای مناسب برای پاسخ به سوالات مکرر مشتریان است از ویژگی های حرفه این افراد است.

 


 

دامنه حقوقی این شغل از ۳۵ هزار دلار تا ۹۵ هزار دلار است.

 


۸)طراح فناوری

نقشی که نیاز به تخصص فنی و همچنین شناخت روانشناسانه از عملکرد انسان ها دارد، طراحان فناوری blockchain مسئول اجرای نهایی تا انتهای راه حلهای هر بلاک هستند. طراحان فناوری در بحث های گسترده در مورد چگونگی پیاده سازی فناوری ها شرکت می کنند و اغلب به عنوان نماینده شرکت برای مشتریان نوع خدمات را توضیح می دهند. دانش و تجربه در زبان های برنامه نویسی مورد نیاز برای تولید برنامه های blockchain از لزومات حرفه طراحان است.

 


دامنه حقوقی  طراحان فناوری از ۱۰۰ هزار دلار تا ۱۶۰ هزار دلار است.

 


۹)تحلیل گر کسب و کار

با استفاده از ابزارهای علم داده و تجزیه و تحلیل تجارت، تحلیلگران کسب و کار میزان کارایی محصولات مبادلات در بلاک چین را مورد بررسی قرار می دهند. این افراد همچنین روند بازار را نظارت و بررسی می کنند تا بهترین راهکار را برای جذب کاربر بیشتر برای شرکت توصیه کنند. دانش عمیق در مورد ابزارهای تجزیه و تحلیل داده ها و زبان های برنامه نویسی، مانند پایتونPython، ضروری است.

 


 

دامنه حقوقی این شغل از ۸۰ هزار دلار تا ۱۰۵ هزار دلار است.

 


منبع:۹ فرصت شغلی حوزه بلاک چین در سال۲۰۲۰


برچسب: مشاوره ارز دیجیتال، ارز دیجیتال،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۷:۲۱ توسط:Armoo موضوع: سرمایه گذاری نظرات (0)

ارسال نظر توسط مدیر غیرفعال شده