آرموو آرموو .

آرموو

از خرید سخت افزار تا نصب نرم افزار استخراج ارز دیجیتال

استخراج ارز دیجیتال یا ماینینگ فرآیندی است که در آن افراد استخراج کننده (ماینر) قدرت پردازش دستگاه های استخراج خود را در اختیار شبکه قرار می دهند تا در تراکنش های شبکه تأیید شود و به ازای این عمل سکه جدید دریافت می کنند که همان ارز دیجیتال است. استخراج ارز دیجیتال تنها به وسیله حل معادلات پیچیده ریاضی ممکن است، که تنها سخت افزار ها بسیار پیشرفته می توانند آن را انجام دهند.

آیا نیاز به مشاوره کاوش و استخراج ارز دیجیتال دارید؟؟

سخت افزار های استخراج ارز دیجیتال:
برای شروع استخراج ارز دیجیتال نیاز دارید که دستگاه سخت افزار آن را تهیه کنید. این سخت افزار نیاز به به یک نرم افزار کامپیوتری نیز دارد. هزینه های سخت افزار های استخراج بسته به میزان برق مصرفی شان و سرعت در پردازش حل معادلات برای تولید ارز دیجیتال، متغیر خواهد بود. انواع دستگاه های سخت افزار شامل: CPU، کارت گرافیک GPU، antminer، avalonminer و … است. از معایب این دستگاه ها میزان برق مصرفی بسیار بالا، گرمایش دستگاه و سر و صدای آن ها است. این دستگاه ها هر کدام شان با توجه به قدرت پردازش شان در تحلیل بلاک ها و حل معادلات بسیار پیچیده ریاضی در هر ثانیه کاربرد های متفاوتی دارند.

نرم افزار های استخراج ارز دیجیتال:
زمانی که سخت افزار یا همان دستگاه استخراج ارز دیجیتال را خریداری کردید باید یک نرم افزار بر سیستم خود نصب کنید تا عملیات استخراج تکمیل شود. نرم افزار های در واقع رابط هایی هستند که اطلاعاتی راجع به نوع عملکرد و در آمد حاصل از پردازش های دستگاه سخت افزار را در اختیار ماینر ها (استخراج کنندگان) قرار می دهند.انواع نرم افزار های استخراج ارز دیجیتال شامل: easy miner، multiminer ، bitminter، GUI miner، BFGMiner، BTCMiner است.

آلودگی صوتی دستگاه های استخراج کننده:
باید گفت دستگاه های استخراج با سر و صدای بسیار زیادی همراه هستند، که همین موضوع نگه داری آنان را با مشکل روبه رو می کند. با توجه به اینکه دستگاه ها هنگام پردازش و حل معادلات پیچیده در هر ثانیه بسیار گرم می شوند باید از دستگاه های خنک کننده ای برای آنان استفاده کرد که همین مورد بر میزان سرو صدای آنان می افزاید. با وجود این میزان از آلودگی صوتی نگه داری دستگاه های استخراج در منزل نمی تواند نظری منطقی باشد مگر آنکه در کمد ها و محفظه های پوششی نگه داری شوند.

اینترنت مصرفی دستگاه های استخراج کننده:
دستگاه های استخراج باید به مودم وصل باشند و میزان مصرف اینترنت برای آن بسیار مناسب است و جای نگرانی ای ندارد. این دستگاه ها با کابل LAN به اینترنت وصل می شود. سرعت اینترنت تأثیر آنچنانی بر میزان سرعت پردازش و حل معادلات پیچیده ندارد اما بهتر است که از اینترنت پر سرعت برای این دستگاه ها استفاده شود.

میزان برق مصرفی برای دستگاه های استخراج کننده:
برق مصرفی هر خانه ۱۵ آمپر است و برق مصرفی این دستگاه ها حدودا ۷ آمپر است که به همین خاطر استفاده از یک دستگاه استخراج در یک خانه ممکن است. استفاده از کابل محافظ برق نیز یکی از الزامات برای دستگاه های استخراج کننده است.

 


از نکات مهمی که باید هنگام نصب و راه اندازی دستگاه بدانیم آن است که باید به صورت روزانه آن ها را چک کنیم تا در صورت بروز خطا و مشکل به سرعت آن ها را برطرف کنیم. مشاوره در این زمینه می تواند از استرس ما نسبت راه اندازی و اجرای دستگاه کم کند تا با خیال راحتر عملیات استخراج را آغاز کنیم و و سرمایه گذاری مطمئنی را در این زمینه به اجرا در آوریم.

با مشاوره تلفنی آرموو تمام سؤالاتت رو در زمینه کاوش و استخراج ارز های دیجیتال بپرس و مشکلاتت رو در کمترین زمان برطرف کن

 


منبع:از خرید سخت افزار تا نصب نرم افزار استخراج ارز دیجیتال


برچسب: ارز دیجیتال، مشاور ارزدیجیتال،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۸:۲۴ توسط:Armoo موضوع: سرمایه گذاری نظرات (0)

ارسال نظر توسط مدیر غیرفعال شده